Invisalign®

Wymarzony uśmiech bez ingerencji w codzienne życie.

Najnowocześniejszy system przezroczystych nakładek prostujących zęby, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

 • Komfortowy i dyskretny
  Nakładki są zdejmowane i przezroczyste, dzięki czemu możesz czuć się swobodnie w każdej sytuacji.
 • Skuteczny
  Efekty są widoczne już po kilku miesiącach – w zależności od indywidualnych uwarunkowań.
 • Personalizowany

Dzięki najnowocześniejszym technologiom na świecie nakładki są ściśle dopasowane do Ciebie i oczekiwanego planu leczenia.

Jak działa system Invisalign®?

 1. Za pomocą najnowocześniejszego na świecie skanera iTeroTM wykonujemy skany 3D zębów. Na ich podstawie ustalamy plan leczenia.
 2. Dzięki niezwykle precyzyjnym skanom zostają wykonane ściśle dopasowane przezroczyste i zdejmowane nakładki, które nie utrudniają codziennego funkcjonowania. Nosisz je przez ustalony z lekarzem okres czasu aż do uzyskania założonego efektu leczenia.
 3. Pozytywne działanie nakładek możesz zauważyć już po 6 miesiącach.

 

Skaner iteroTM

W Dento-Sferze dysponujemy najnowocześniejszą technologią na świecie. Skaner iteroTM wykonuje niezwykle precyzyjne mapowanie uzębienia, dzięki czemu możesz od razu na własne oczy zobaczyć, jakie są spodziewane efekty leczenia. Daje on też większą skuteczność dopasowania nakładek niż w przypadku standardowych wycisków, które są czasochłonne i mało komfortowe dla pacjenta.

 

Dlaczego właśnie system Invisalign®?

 • Przezroczyste nakładki mniej rzucają się w oczy od tradycyjnych, metalowych rozwiązań ortodontycznych.
 • Dzięki innowacyjnemu skanerowi 3D możesz przed podjęciem leczenia zobaczyć przewidywane efekty.
 • Nakładki wykonane w technologii 3D ściśle przylegają do zębów (nawet 10 razy mniej odrzuceń niż w przypadku tradycyjnych wycisków fizycznych).
 • Dzięki oprogramowaniu mapującemu algorytm dokładnie wylicza siły konieczne do przemieszczenia danego zęba. Zęby są przemieszczane w odpowiedniej kolejności i czasie.
 • Zastosowane technologie pozwalają na łatwe modyfikacje planu leczenia w zależności od uzyskiwanych rezultatów.