lek. stom. Wojciech Bilski M.Sc.

Master of Science in Orthodontics
stomatolog, Invisalign® Provider

Doktor Wojciech Bilski jest lekarzem stomatologiem. Dyplom lekarza stomatologa uzyskał po odbyciu studiów na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach i Uniwersytecie Karola Ruprechta w Heidelbergu w Niemczech. Dr Bilski praktyki i staże zawodowe odbywał w Klinice Uniwersyteckiej w Heidelbergu, w Klinice Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Bytomiu i Zabrzu, w Klinice Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz w ośrodkach w Bochum i Dortmundzie w Niemczech oraz Chicago w USA.

Tytuł „Master of Science” w dziedzinie Ortodoncji uzyskał na Uniwersytecie Fryderyka Wilhelma w Bonn w Niemczech i Uniwersytecie Dunaju w Krems w Austrii. Dr Bilski jest pasjonatem stomatologii, interesują go nowoczesne techniki leczenia w Ortodoncji, Chirurgii oraz Protetyce.

Ciągle się rozwija i stawia sobie nowe cele dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa nowe kompetencje.

W roku 2018 uzyskał międzynarodową certyfikację w leczeniu ortodontycznym systemem Invisalign.

Realizuje marzenia pacjentów przeprowadzając u nich metamorfozy uśmiechów oraz pełne rehabilitacje zgryzu.

Wykorzystuje najnowocześniejsze oraz innowacyjne metody z zakresu ortodoncji i protetyki wprowadzając pacjentów w cyfrowy świat stomatologii. Skanowanie pacjentów przy pomocy skanera iTero przyspiesza i udoskonala jego pracę nad idealnym i naturalnym uśmiechem. Szczególny nacisk kładzie na stworzenie optymalnego i kompleksowego planu leczenia spełniającego oczekiwania każdego pacjenta.

Biegła znajomość języków obcych, niemieckiego i angielskiego pozwala na ciągłe pogłębianie swojej wiedzy również za granicą oraz możliwość przyjmowania i leczenia cudzoziemców.

W roku 2022 Pan Doktor Bilski w prestiżowym plebiscycie Głosu Wielkopolskiego został wybrany przez pacjentów na Najlepszego Stomatologa Roku.

Doktor Bilski kontynuując tradycje rodzinne jest lekarzem stomatologiem w trzecim pokoleniu.

Zainteresowania doktora Bilskiego poza zawodowe to taniec towarzyski, bieganie oraz treningi na siłowni.